Bedankt dat je de beste community bent van Brawl Stars

Brawl Stars schreef:

Hallo en welkom bij een WALL OF TEXT!

MAAR maak je geen zorgen, er is een tl;dr-versie aan het einde. Maar als je overslaat krijg je niet alle liefde!

Beste gemeenschap

Dit klinkt misschien cliché, maar we geloven echt dat de Brawl-community DE beste community is. Ik bedoel, wie anders zou proberen om elke centimeter van een afbeelding te onderzoeken om te zien of het een aanwijzing bevat voor een update? Of debatteren of meneer P Gene in een pak is of gewoon een normale pinguïn? Of 24/7 naar een kapotte radio luisteren om als eerste te horen wat er nieuw is in Starr Park? Zelfs voor ons campagne voeren om te stoppen arme Jessie pijn te doen! Iedereen in deze gemeenschap heeft een unieke stem en daarom maak je als je samen bent zo'n speciale groep die ons verbaast, letterlijk elke dag.

Net als jij, houden we gewoon van Brawl Stars. Er gaat geen dag voorbij of een van ons deelt je fanart in onze teamchat. Onze ontwerpers bekijken de 100% eerlijke recensie van Kairos en debatteren er vervolgens met andere teamleden over. We luisteren naar de (on)officiële Brawlidays-soundtrack van Lex. Je memes maken ons aan het lachen. We zijn constant verrast door hoe jullie in godsnaam morsecode hebben gevonden die we in het spel hebben verstopt, of hoe snel jullie erachter kwamen dat 8-Bit een persoonlijkheidscrisis had! Als Brawl Talk dan komt, zijn we allemaal opgewonden en opgewonden om te zien hoe JIJ erop gaat reageren. En weet je wat? Je maakt onze dagen zo veel beter met je ENORME hoeveelheid positieve reacties! Het betekent enorm veel voor ons, vooral omdat we weten hoe erg het soms kan worden op internet. We zijn ECHT dankbaar dat we je hebben.

Verhouding

Natuurlijk doen we het niet altijd goed…(!) En we hebben ook onze eigen fouten (Dag 1 Leon en Rosa zeiden “hoi”). Maar we geloven dat we een sterke relatie hebben opgebouwd waarin je erop kunt vertrouwen dat we het spel gaan aanpassen en verbeteren om het zo goed mogelijk te maken.

We weten dat je veel vraagt ​​omdat je zoveel van het spel houdt - daarom proberen we soms aan je verwachtingen te voldoen als we weten dat we ze niet zullen waarmaken... (Zoals toen Ryan zei dat de update klein zou zijn... en... we brachten uiteindelijk de langste Brawl Talk ooit uit!😅 Maar laten we eerlijk zijn, de Gift Shop-update was vrij klein.. maar nog steeds behoorlijk goed!) En over de Gift Shop gesproken... wat een rit was dat! Onze lieve u/aIfajor legde alle puzzelstukjes in elkaar en realiseerde zich dat Brawl Stars misschien wel... een themapark zou kunnen zijn! En het bleek een heel, heel rare te zijn.

Een terugblik

2020 was een zwaar jaar. Het had een grote impact op ons team, de wereldfinales en jullie allemaal. We hebben ons best gedaan om ervoor te zorgen dat onze gemeenschap thuis nog steeds entertainment van hoge kwaliteit zou hebben. En jullie hebben daar allemaal heel goed op gereageerd – door het spel te spelen... VEEL! (Nogmaals bedankt!).

TL; DR:

Dus nu zijn we hier. Na het uitbrengen van 11 Brawlers, 45 skins, 7 nieuwe omgevingen, esports en Special Challenges, Brawl Pass, Daily Quests, Map (Jump-Pad) Maker, lancering van de game in China, Gadgets, Pins... en nog veel meer... We kunnen terugkijken en trots zijn op wat we samen hebben bereikt. Het zou niet mogelijk zijn geweest zonder uw suggesties, feedback en bugrapporten; jullie aandacht voor detail, en, het allerbelangrijkste, jullie spelen allemaal en houden van Brawl Stars!

We hadden dit jaar niet beter kunnen afsluiten. We hadden een geweldige ontvangst op onze laatste update en slaagden erin om bijna 1 MILJOEN (of 996,150 volgens YouTube-gegevens) mensen tegelijkertijd live naar Brawl Talk te laten kijken. Wat grappig is, want we dachten dat dit het laatste record zou zijn dat we dit jaar zouden breken... en toen... brachten we Edgar gratis uit (en onze servers betaalden de prijs). De Edgar-Apocalyps-dag slaagde erin het hoogste aantal online spelers te bereiken dat we ooit in Brawl Stars hebben gezien.

Dus nogmaals bedankt voor alles wat je dit jaar voor ons hebt gedaan en voor het voor altijd veranderen van ons leven. We zullen je altijd dankbaar zijn.

HOE DAN OOK…

Vandaag plaatsen we geen mysterieuze afbeeldingen, vol paaseieren en verborgen informatie. Vandaag willen we even de tijd nemen om JOU te bedanken voor het spelen van Brawl Stars.

We zouden willen dat we ieder van jullie individueel konden bedanken (hopelijk hebben de geschenken daarvoor gezorgd!), en we voelden dat dit het juiste moment was om van hart tot hart met jullie te praten over de reis die we dit jaar hebben gemaakt.

En nu is het tijd om even adem te halen en te ontspannen... want we denken dat je het leuk zult vinden wat we in petto hebben voor 2021. 🙂

Van iedereen in het Brawl Stars-team,
Dank je!

Over Ons

Clash Champs is je belangrijkste eSports News-hub voor Clash of Clans en een officiële Tier 3-contentmaker voor Supercell. We bieden ook tools voor rekrutering, basisdownloads, toernooien, oorlogsmeldingen en meer. 

Dus als jij het bent op zoek naar leden, een clan of heb een basis lay-out, Clash Champs heeft het allemaal! Als je liever een unieke, nieuw gebouwde oorlogs- of trofee-basis wilt, bekijk dan onze pro oorlogsbasissen. In feite is ons team van 20+ pro-bouwers continu en rigoureus bezig met het bouwen en testen van huidige metabases voor oorlogen, competities en het winnen van prijzen. Wordt lid van ons op Discord voor meer informatie en om gewoon te chatten. 

Als je meedoet aan ons plezier toernooien, we rangschikken en scoren je tegen andere botsingen van over de hele wereld. Bovendien verdien je Champ Bucks terwijl je iets doet waar je van houdt, Clashing! Kortom Champ Bucks is onze manier om iets terug te geven aan de gemeenschap. Je kunt je Champ Bucks zelfs gebruiken op verschillende items en cadeaubonnen in de Beloningenwinkel. Bovendien kunt u uw Champ Bucks gebruiken om deel te nemen aan ons weekblad Clash-loterijen voor geweldige prijzen. 

Als je je spel wilt verbeteren met een Pro Coach, doe dan mee Clashschool voor al uw coachingbehoeften. Op Clash School staan ​​professionals klaar om u les te geven en u te begeleiden om vervolgens de beste te zijn die u kunt zijn. 

Dus hou je van wat we doen? Help ons dan door de code van de maker te gebruiken CLASH-KAMPS voordat je in-game aankopen doet.

gebruik-code-clash-champs3.png


Andere Clash Champ-artikelen die u misschien ook leuk vindt:


Aanval Strategiegidsen

Belegeringsbarakken: driesterrengidsTh9 Queen Charge Lavaloon-gids
Gids om te bereiken: aanvallen van hogere stadhuizen


Basis gebouw

Champ Bases verdedigt op wereldenKoop professionele Base War Layouts
Bradder's Th10 BB-gidsBradder's Th12 BB-gids 
Derpy & Scott TH10 BB-gidsDerpy & Scott TH10 BB Guide - Duits
Verdedig Th13 Meta Attacks Clash Champs en RH Base Building hebben hun krachten gebundeld! 
CWL Pro Base Starter Pack - Beperkte editie Champ Bases & Burnt Base Exclusief nieuw partnerschap
Wereldkampioenschappen 2020 Bases door bond1000Pro Builders: Agam, eVe NOAH en Blue sluiten zich aan bij onze familie


Brawl Stars

Bugfixes en balanswijzigingen VRIJDAG! Release-opmerkingen door Brawl Stars
OPTIONELE UPDATE & FIXES: Release Notes


Gebouwen

Lukraak Giga Inferno


Kampioen Elite

Word lid van ons esportteam

Clanfuncties

De BilderbergsMutantenstam 


Clash Champ-hulpmiddelen

Wees nooit meer clanloosBasiszoeker-tool
Ik heb een basisupdate nodig  Mis nooit meer oorlogsaanvallen  
Clash Raffles is live!


Gemeenschappen Nieuws / Evenementen

Th13 Clash Community: het siervakantie-evenement  Th11 Community-evenement: het siervakantie-evenement


Clash Champs Pro Team en wedstrijden

Wereldshowwedstrijd: Clash Champs Pro Team Clash Champs gaat Pro!
Big Vale-invitatietoernooi 


Coaching: Clash School - Coaches

Clashschool is LIVE! 


Clash Royale

Fantasy Royale - CRL Wereldfinale 2020!Het is Logmas-seizoen!
Clash Royale: balanswijzigingen 2020Vaarwel CRL 2020, hallo CRL 2021! van Clash Royale


E-Sports

Katowice, Polen  Tribe Gaming ontbinden  
Wildcard Teams: Wereldkampioenschappen 2020 Resultaten: Wildcard Teams 2020: Resultaten
Maak deel uit van de finale van Clash World 2020Finale Wereldkampioenschappen - Maak kennis met de teams 2020


Algemeen

Pro-gamer wordenHoe word je een geweldige leider?
Gemotiveerd blijvenAangepaste Esport-truien  
Geavanceerd Builder Management Wordt Clash gemakkelijker? 
CLASHFRIDAY: 20% korting25% KORTING op startpakketten! Kerst Special!


Hero's

Koninklijk kampioen  


Spells

De ultieme spreukgids Nieuwe spreuk: de onzichtbaarheidsspreuk 


troepen

Yeti Beleg kazerne 
Stiekeme koboldClash of Clans S.boven Giant
Lente-update: Super Wall BreakerHeadhunter 
De Log LauncherInferno Dragon en Supper Witch
IJshondSuper Walküre
Nieuwe Sboven Minion Super Tovenaar 


Update / nieuws over evenementen

Wereldwijd verdwenenCoC Creator-boost
Creator Boost verloopt Jolly Barbaarse huid
Prijsverlagingen voorjaarsupdate 2020 Lente-update 2020 Nieuwe upgradeniveaus
Super Troepen Lente Update 2020Supercell wordt 10
Zomerupdate 2020 Inkomende nieuwe niveausZomerupdate 2020 QoL-verbeteringen en balanswijzigingen 
Saldowijzigingen najaarsupdate 2020Herfstupdate 2020 Nieuwe niveaus en andere spelwijzigingen
Patch-opmerkingen: herfstupdate 2020Piraat Barbarian King Skin
Optionele update oktober 2020 Einde van ondersteuning: onder iOs 10 en Android 4.4 
Sneak Peek: december 2020: Super Troop Changes en Super PotionDe winterkampioen: heldenhuid
Update december 2020: volledige patchopmerkingen2020 jaaroverzicht


Prioriteiten / gidsen upgraden

Elk nieuw stadhuis Gemeentehuis 5 
Gemeentehuis 6 
gerelateerde berichten
Laat een reactie achter
Nieuwsbrief

Twitter
Ongeldig of verlopen token.

Deze inhoud is niet gelieerd aan, onderschreven, gesponsord of specifiek goedgekeurd door Supercell en Supercell is er niet verantwoordelijk voor. Voor meer informatie zie Supercell's Fan Content Policy: www.supercell.com/fan-content-policy