Champ Bases Goes Pro! Clash of Clans Pro Base-indelingen

Pro oorlogsbasisindelingen
#clashon #clashofclans #probases

Clash Champs is de leider als het gaat om basisontwerpen en lay-outinventaris, met oorlogs-, boerderij- en leuke bases. Nu hebben we ook CUSTOM PRO WAR BASE LAYOUTS !! Dat klopt! We hebben een aantal van de beste professionele bouwers in het spel, het ontwerpen en bouwen van professionele oorlogsbasislay-outs voor de meest betaalbare prijzen.

Professionele bouwers

champ-base-pro-builders2-870
Pro-bouwers

Champ Base-bouwers zijn de beste ter wereld! Ons basisbouwteam bestaat uit 9 professionele bouwers, van wie er 6 zijn gecontracteerd om ook professionele E-Sport-outfits te bouwen. 3 hadden ook hun bases live te zien tijdens offline finales in Katowice, Polen op het grote podium tijdens het eerste E-Sport-seizoen van Supercell (jaar 1 - 2019) gestreamd naar meer dan 1 miljoen mensen.

De professionele bouwers bij Clash Champs bouwen al drie jaar samen en werken samen aan basisopbouw. Het team begrijpt ook de complexiteit van wat er nodig is om de meest effectieve basislay-out te bouwen. Elke bouwer heeft jarenlange ervaring met het bouwen en ook concurreren met de allerbeste teams op het hoofdpodium. Ons team test en probeert elk basisontwerp totdat iedereen het vakmanschap goedkeurt.

Samen bedachten ze starterspakketten en clanpakketten. Deze combinatie deals zijn maandelijks nieuwe builds, beschikbaar voor een beperkte periode, de packs zijn betaalbaar en de beste deals voor je geld.

Basispakketten voor starters

th13-startpakket-clash-of-clans
Starter basispakket

Onze basispakketten voor starters variëren van Stadhuis 9 tot Stadhuis 13, dus u kunt pakketten kopen die aan uw behoeften voldoen. Alle builds in de starter-basispakketten worden uitvoerig getest door ons zeer ervaren team. Alleen bases die voldoen aan de uitzonderlijk hoge eisen van ons team van bouwers, worden toegevoegd aan een startpakket. Het plannen van aanvallen tegen deze Clash of Clans pro bases is moeilijk en de uitvoering of dergelijke aanvallen nog meer.

Clan-basispakket

clan-basispakket-clash-of-clans
Het Clan Base Pack

Clan-basispakketten zijn nieuwe, maandelijkse builds die slechts voor een beperkte periode te koop zijn. Heeft u een reeks stadhuizen onder uw team? Of wat dacht je van het testen van onze builds op elk niveau om te beslissen of je misschien meer van een specifiek stadhuis wilt? Dit pakket is een geweldige aanvulling op elk team met meer dan één stadhuisniveau.

Onze bouwers hebben ervaring op vele stadhuisniveaus en kunnen je een solide startplaats voor jou en je team bezorgen met dit clan-boosting basisontwerppakket. Alleen de beste ontwerpen worden grondig getest voor de basispakketten van de clan. We behandelen de meeste stadhuisniveaus in Clash of Clans en het clanpakket bevat builds op Town Hall 9, 10, 11,12 en Town Hall 13.

Pro-oorlogsbases

Pro War Base-indelingen

Als u op zoek bent naar de volgende stap in uw concurrentie, koop dan een op maat gemaakte pro war base layout van onze professionele basisbouwers. Custom bases zijn uniek en speciaal gebouwd voor een doel. U kunt zelfs kiezen welk type basis u wilt of waarvoor u denkt dat het absoluut moet worden verdedigd. 

Jij bent de enige persoon die deze custom pro base ontvangt. Ons team werkt samen bij het ontwerpen van deze professionele basissen op maat. Vervolgens testen we de bases grondig om er zeker van te zijn dat ze voldoen aan de uitzonderlijk hoge eisen van onze basisbouwers. Aangepaste bases zijn echt de beste ter wereld op het moment van aankoop en als je wilt winnen, zijn ze elke cent waard. We zijn zo zeker van de kwaliteit van onze builds, dat we een optionele verzekeringspolis aanbieden op pro-oorlogsbases.

Clash Champs is de Premier Tournament League voor Clash of Clans War Champions. Het tilt Clash Wars naar een heel nieuw niveau door toernooien te maken met de resultaten van Clash of Clans War.

Op zoek naar leden, een clan of basis lay-out? We hebben u gedekt! Doe mee met ons plezier toernooien om Champ Bucks te verdienen om in de Beloningenwinkel!

Volg ons op Clash School voor al uw coachingbehoeften, waar bekende professionals klaar staan ​​om u te begeleiden om het beste uit uzelf te halen.

Ben je dol op wat we doen? Steun ons met behulp van de makercode CLASH-KAMPS tijdens het doen van in-game aankopen.

Gebruik Code Clash Champs
Gebruik Code Clash Champs

Andere Clash Champ-artikelen die u misschien leuk vindt:

Aanval Strategiegidsen

Siege Barracks: 3-sterrengidsTh9 Queen Charge Lavaloon Guide

Basis bouwgidsen

Bradder's Th10 BB Guide ◊  Bradder's Th12 BB GuideDerpy & Scott TH10 BB-gidsDerpy & Scott TH10 BB Guide - Duits

Gebouwen

LukraakGiga Inferno

Kampioen Elite
Word lid van ons esportteam
Clanfuncties

De BilderbergsMutant Tribe

Clash Champ-hulpmiddelen

Nooit meer Clanless zijnBase Finder Tool ◊  Ik heb een basisupdate nodig  ◊  Mis nooit meer oorlogsaanvallen  ◊

Clashschool coaching

Clash School is LIVE!

E-Sports

◊  Katowice, Polen  ◊Stamgaming ontbinding  ◊

Algemeen

◊  Pro-gamer wordenHoe een geweldige leider te zijnGemotiveerd blijven  ◊ Aangepaste Esport Jerseys  ◊ Geavanceerd Builder Management  ◊

Hero's

Koninklijk kampioen  ◊

Spells

The Ultimate Spell Guide

troepen

YetiBeleg kazerneStiekeme GoblinSuper reusSuper Wall Breaker

Update / nieuws over evenementen

Wereldwijd verdwenenCoC Creator-boostCreator Boost verlooptJolly Barbarian SkinPrijsverlagingen voorjaarsupdate 2020Lente-update 2020 Nieuwe upgradeniveausSuper Troops Spring Update 2020

Prioriteiten / gidsen upgraden

Elk nieuw stadhuisGemeentehuis 5Gemeentehuis 6

gerelateerde berichten
Laat een reactie achter
Nieuwsbrief

Twitter
Ongeldig of verlopen token.

Deze inhoud is niet gelieerd aan, onderschreven, gesponsord of specifiek goedgekeurd door Supercell en Supercell is er niet verantwoordelijk voor. Voor meer informatie zie Supercell's Fan Content Policy: www.supercell.com/fan-content-policy